TESTOVÁNÍ „COVID-19“ PRO FIRMY

Nabídka na preventivní testování zaměstnanců

BE-SOFT SERVICES CZ a.s. nabízí možnost zabezpečení preventivního testování zaměstnanců na vir SARS-CoV 2 (COVID-19) prostřednictvím smluvních laboratoří.

  • testování přímo na Vaší provozovně (skupinové testování);
  • testování na mobilních odběrových místech laboratoří (individuální testování).

Testování přímo na provozovně klienta

Testování zaměstnanců se zabezpečuje přímo na provozovně klienta formou výjezdu mobilního týmu v předem domluveném čase s klientem. Výsledky jsou doručené do 48 hodin od testování zaměstnanců. Testování zaměstnanců probíhá velmi pružně, (cca 3 minuty) podle předem stanoveného harmonogramu.

covid_test
covid_test

Testování na mobilních odběrových místech

Testování zaměstnanců zabezpečujeme na odběrovém místě laboratoře drive-through. Odběrové místo Vám oznámíme po určení nejbližšího odběrového místa testovaného zaměstnance. Zaměstnanec se musí dostavit na odběrné místo v určený čas. Výsledky jsou doručené do 48 hodin od testování zaměstnance. Testování zaměstnance probíhá rychle (cca 3 minuty).

Testování je zajištěno prostřednictvím metody Real time PCR, která je celosvětově používána. Jde o validovanou metodu real time PCR s reverzní transkripcí.
Vyšetření na onemocnění COVID-19 je preventivní a je určeno pro lidi bez symptomů viru (suchý kašel, respirační onemocnění, vysoká teplota).
V případě zájmu nás prosím kontaktujte. Po oslovení Vás budeme kontaktovat pro poskytnutí dalších informací a cenové nabídky.

Kontakt na zasílání požadavků:

 739 273 999